Hepimiz her fırsatta bol bol seyahat etmek isteriz. Ancak bunun için kimi zaman zamanımız kimi zaman ise paramız olmayabilir. Bu kararlarınızı ertelemeyi bir kenara bırakıp harekete geçmenin tam da zamanı değil mi artık? Bu yaz kendinize güzel bir hediye verin ve bir sürü yeni yerler görün ve yepyeni yerler keşfedin. Hem de bunu çok düşük bir bütçe ile yapın. Nasıl mı? Gelin anlatalım.

Ucuza seyahat etmenin ilk adımı hiç kuşkusuz vize ödemelerinden kurtulmaktır. Bu yaz tatil planlarınızı vizesiz gidebileceğiniz yerlerden başlatın. Üstelik bu planlarınızın ekonomik olarak daha da uygun olması için EYCA kartın avantajlarından faydalanın.

KARADAĞ

Balkanlar’ın en güzel sahillerine sahip üstelik en uygun fiyatlı ülkelerinden biri olan Karadağ’da da gezilecek o kadar çok yer var ki. Lovcen Parkı, Kayaların Leydisi, Tarihi bir manastır olan Ostrog Monastery, harika bir göl manzarası olan Biogradska Gora ve daha niceleri. Üstelik buzul göllerini görebileceğiniz gibi yeşile de doyabileceğiniz bir ortam. Para birimi Euro olduğu için kulağa biraz pahalı gelse de Karadağ’da EYCA kartınız ile faydalanacağınız o kadar çok fırsat var ki… Narodni Arodni Müzej Crne için %50 indirim, Centar savremene umjetnosti için bedava giriş ve daha neler neler…

SIRBİSTAN

Sık sık Instagram’da gördüğümüz güzel fotoğrafların olduğu Belgrad şehrinin bulunduğu ülke Sırbistan. Bu güzel ülkeye gidip hem tarihi hem de doğal güzelliklere doyabilirsiniz. Belgrad Kalesi ve Aziz Sava Katedrali’nde bol bol fotoğraf çekebilir, Knez Mihailova Caddesi’nde bol bol alışveriş yapabilir, Kalemegdan bahçesinde unutulmaz anılar yaşayabilir ve Nikola Tesla Müzesi’nde o dâhinin anılarına şahitlik edebilirsiniz. Üstelik EYCA’nın avantajlarından da bol bol faydalanarak. Tiyaroları ile ünlü bu ülkede birçok oyuna %50 indirim ile bilet alabilir, müzelerinde kullanmak için indirimlerden faydalanabilirsiniz.

AZERBAYCAN

Azerbaycan dünya üzerinde en evinizde gibi hissedeceğiniz ülkelerden biridir. Türk pasaportunun pozitif ayrımcılığa uğradığı tek ülkedir. Kardeş ülke kelimesini her an size yaşatan Azerbaycan’da gezilecek ve görülecek o kadar güzel yerler var ki. Şirvanşahlar Sarayı, Kız Kulesi, İçerişehir, Haydar Aliyev Kültür Merkezi, Yanardağ… Hem tarihi hem de kültürel birçok güzelliğe sahip Azerbaycan’da EYCA’nın avantajları da saymakla bitmez. Ölmeden önce mutlaka görmeniz gereken en güzel ülkelerden birini bizce hemen tatil planlarınıza dahil etmelisiniz.

UKRAYNA

Vizenin kalkması ile Türk vatandaşlarının favori tatil yerlerinden biri haline gelen Ukrayna’da EYCA kart ile yapılacakların bir sınırı yok. Ukrayna’da EYCA ile müzelerden partilere birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Üstelik gezilecek bir sürü yer var. Mağazalar Manastırı, Aziz Sofya Katedrali, Altın Kapı, Nezalezhnosti Meydanı, Altın Kapı, Bukovel…

ARNAVUTLUK

Bir kıyısı Adriyatik Denizi bir kıyısı İyonya Denizi olan bir ülke düşleyin… Yazı ayrı kışı ayrı güzel. Üstelik fiyatları da son derece uygun olan bir ülkedir. Mavi Göz, İskender Bey Meydanı, Rozafa Kalesi, Ulusal Tarih Müzesi, Dajti Dağı ve Llogara Millî Parkı… Üstelik konaklamanızı, yeme içmenizi ve eğlenmenizi EYCA kart ile yakaladığınız indirimlerle daha da uyguna getirebilirsiniz.

30 Ülkede 70.000’den Fazla Avantaj

EYCA ile Türkiye’deki indirimlerin yanı sıra 30 Avrupa ülkesinde 70.000’den fazla noktada indirim, avantaj, ücretsiz giriş hakkı gibi ayrıcalıklardan faydalanabilirsin.

Arnavutluk
Andorra
Avusturya
Azerbaycan
Belçika
Bulgaristan
Hırvatistan
Kıbrıs
Çekya
Finlandiya
Fransa
Almanya
Yunanistan
Macaristan
Litvanya
Lüksemburg
Malta
Karadağ
Hollanda
Polonya
Portekiz
Romanya
Rusya
Sırbistan
Slovakya
Slovenya
İspanya
İsveç
İtalya
Türkiye
Ukrayna
Birleşik Krallık

HENÜZ EYCA’NI ALMADIN MI?