EYCA Nedir?

Ön ödemeli kart olarak gençlerin kullanımına sunulan EYCA, yurtiçindeki anlaşmalı noktalarda kullanıcılarına GençPara adı verilen para iadesi yapan, yurtdışında ise 30’dan fazla ülkede anlaşmalı noktalarda indirim ve bazı müzelerde ise ücretsiz giriş imkânı sunan, gençlere “daha fazlasını yapma” imkânı sağlayan yalnızca gençlere özel bir karttır.

30 Ülkede 70.000’den Fazla Avantaj

EYCA ile Türkiye’deki indirimlerin yanı sıra 30 Avrupa ülkesinde 70.000’den fazla noktada indirim, avantaj, ücretsiz giriş hakkı gibi ayrıcalıklardan faydalanabilirsin.

Arnavutluk
Andorra
Avusturya
Azerbaycan
Belçika
Bulgaristan
Hırvatistan
Kıbrıs
Çekya
Finlandiya
Fransa
Almanya
Yunanistan
Macaristan
Litvanya
Lüksemburg
Malta
Montenegro
Hollanda
Polonya
Portekiz
Romanya
Rusya
Sırbistan
Slovakya
Slovenya
İspanya
İsveç
İtalya
Türkiye
Ukrayna
Birleşik Krallık

eyca-harita-022019

EYCA Türkiye

TROY şemalı EYCA Kartın ile 30’dan fazla ülkede senin için sürekli geliştirilen 70.000 ‘den fazla avantajdan dilediğince faydalanabilir, Türkiye’deki tüm ATM’leri kullanabilir, tüm mağaza ve e-ticaret sitelerinde ödemelerini güvenle yapabilirsin. Anlaşmalı noktalarda EYCA ile ödeme yaptığında ise anlaşma noktası ile belirlenen oranda GençPara kazanır, kazandığın GençPara’ları son kullanım tarihi, sektörel kısıtlamalar olmaksızın dilediğin yerde dilediğin zaman harcayabilir veya kartında biriktirebilirsin.